Učebnice magie

Vítám všechny příznivce magie a okultismu na stránkách věnovaných knize První česká UČEBNICE MAGIE pro začínající adepty.

učebnice magie, kouzlo, rituál, zaklínadlo, magie, čarodějnictví, okultismus, tajný, duchovní, kniha o magii

Staňte se mágem!

Vezměte osud do vlastních rukou a zjistěte, kdo doopravdy jste a co všechno dokážete. V jakého člověka se proměníte, když získáte moc, kterou magie dává? V samaritána? V diktátora? Nebo zůstanete úplně stejní a budete magickou cestu využívat k vlastnímu duchovnímu rozvoji? Tato kniha Vám otevírá dveře do světa objevování vlastního potenciálu a netušených možností.

učebnice magie, magie, okultismus, kouzlo, čarodějnictví, rituál, zaklínadlo
Učebnice Magie

učebnice magie

Jak připravit kouzlo?

Co je magie a jak funguje?

Jak probíhá magický rituál?

Jak zvolit vhodný čas a pomůcky?

Jaký je rozdíl mezi přírodní a rituální magií?

Jaké znalosti potřebujete, než začnete s magií?

učebnice magie

Kniha je určena všem, kteří se zajímají o magii a okultismus. Protože je zpracována jako učebnice, bude vyhovovat především začátečníkům, ale obsahuje přehledně zpracované informace, které se budou hodit i zkušenějším magikům. Ke knize patří bohatý doprovodný názorný materiál, jakým je dvanáctidílný videokurz magie a samozřejmě obsah tohoto webu.

Provede Vás krok za krokem bludištěm informací, které se na adepta magie hrnou ze všech stran, z více či méně kvalitních zdrojů a často si dokonce protiřečí. Poskytne vám důležité informace, přehledně zpracované tak, abyste mohli postupovat vlastním tempem, žádná podstatná znalost vám nechyběla ve chvíli, kdy ji budete potřebovat a zároveň jste nebyli zahlceni tornádem informačního balastu. Také vám poradí, čeho se vyvarovat, umožní vám vyhnout se tápání, omylům a chybám, které by vám v budoucnu mohli vaši magickou práci komplikovat.

V knize najdete mnohé tabulky s přehledy analogických vztahů planet, znamení zvěrokruhu, čtyř živlů a barev, dále známých pohanských panteonů, run apod. Každá z těchto tabulek je v textu zařazena tam, kde je to logicky třeba pro Vaše studium. Nemusíte proto listovat sem tam a nepohodlně dohledávat odkazy v přílohách. Vše máte pěkně pohromadě. Tabulky jsou připravené k vystřižení. Jsou nejen přehledné ale i hezky graficky zpracované, takže si z nich můžete vytvořit hezkou a praktickou součást Vaší osobní knihy stínů nebo deníku magických prací.

učebnice magie

učebnice magie, okultismus, duchovní

učebnice magie

Čtenáři napsali o knize

učebnice magie
učebnice magie

Co Vám kniha přinese?

učebnice magie

Dozvíte se, co je magie a na jakých principech funguje.      učebnice magie

Seznámíte se s astrálem, s čarodějnickou pyramidou a kvalitami, které představuje, poznáte význam a sílu vlastní představivosti a vůle, s jejichž pomocí doslova můžete formovat svět.

učebnice magie

Přestanete se magie bát jako něčeho temného a zapovězeného.  učebnice magie

Naučíte se vnímat magii jako přirozenou součást přírody a světa, která je k dispozici každému. Víte, že magii lze používat i nevědomky?

učebnice magie

Naučíte se být samostatní a aktivní ve svém osobním duchovním a magickém pokroku.

Kniha vám poskytne solidní základy pro vaši magickou práci a naučí Vás, jak na nich dále stavět a rozvíjet své znalosti a dovednosti mága.

magie

Seznámíte se s rozdíly mezi přírodní magií, rituální magií, invokativní a evokativní magií a čarodějnictvím. 

Většina lidí vnímá magii a čarodějnictví jako synonyma. Kniha Vás naučí, jaké jsou mezi nimi rozdíly a hlavně, jestli se jedno obejde bez druhého. Získáte tak možnost vědomé a informované volby.

magie

Naučíte se vytvářet vlastní kouzla a rituály, nebudete tedy závislí na grimoárech a kouzlech, která připravili druzí. 

V knize najdete příklady kouzel přírodní magie i strukturovaného magického rituálu. Důležitější ale je, že se naučíte pracovat se znalostmi kreativně, tvořit vlastní kouzla a rituály, a to vám poskytne nezávislost. Ta je v poměrně uzavřeném a tajnůstkářském světě magie velice důležitá.

učebnice magie

Naučíte se kriticky myslet v záležitostech magie, samostatně posuzovat, co je pravdivé a co je pouhý mýtus. 

To je ostatně cílem každé učebnice. Poskytne vám informace a naučí vás, jak s nimi pracovat, jak je používat. Ale neříká Vám, co si máte myslet.

magie

Značně rozvinete vlastní představivost.

S tím Vám pomohou cvičení představivosti, která jsou v učebnici seřazena od jednoduchých a názorných ke složitějším a abstraktním. Představivost je základním kamenem magické práce a využijete ji i v jiných oblastech esoterických a duchovních disciplín. Například při léčebných meditacích nebo živlových dýcháních, která patří také do rodiny meditací.

učebnice magie

Seznámíte se s charakterem a významem čtyř živlů a jejich využitím nejen v magii, ale například i v oblasti léčení a uzdravování.

Oheň, Voda, Země a Vzduch. Kolem nich se v magii všechno točí. Čtyři energie, které magie používá ve svých kouzlech a které najdete v přírodě. Kniha vás naučí vybírat a kombinovat přírodniny podle jejich analogických vztahů k živlům, aby vaše kouzla byla co nejúčinnější.

učebnice magie

Naučíte se lépe poznat sami sebe, své silné a slabé stránky, svůj potenciál a priority.

Co člověku poskytne lepší obrázek o sobě samém, než moc, kterou magie dává a svoboda ji použít?

učebnice magie

Zbavíte se pocitu bezmoci vůči osudu.

Magie vám umožní převzít kontrolu nad vlastním životem.

učebnice magie

Naučíte se lépe vnímat přírodní děje, jako je například lunární cyklus a jejich vliv na člověka a jeho chování.

Tato dovednost se bude rozvíjet ruku v ruce s tím, jak budete poznávat čas a přírodní děje, jako své spojence, kteří vám poskytnou vhodné energie pro vaše kouzla.

magie

Získáte schopnost pozorovat přírodu „duchovníma“ očima a vnímat ji jako komplexně provázaný celek.

Magie je nedílnou součástí přírody a přirozeného řádu věcí. Rostlina není jen rostlina a kámen není pouhý kámen. Každá přírodnina je v analogickém vztahu k některému ze živlů, k planetám nebo znamením zvěrokruhu, a ty jsou zase v analogických vztazích k vašim záměrům a cílům.  Tyto vztahy jsou provázané, komplexní a kniha vás naučí je vnímat, orientovat se v nich a používat je ve vaší magické práci.

magie

Vydalo Knihkupectví CZ s.r.ove spolupráci s Brinar Education System s.r.o. 

obrázky na stránce: J.C.Brinar

Updated: 11.5.2019 — 21:43