Služby

Kromě té hromady informací, rad, doporučení a návodů na těchto stránkách, Vám nabízím i nějaké služby za pár kaček.

Kontakty pro objednávky a dotazy 🙂

nabízím

brinar@magicbrinar.cz

telefon: +420 723 220 586
pouze v odpoledních hodinách

kontaktní formulář #

Facebook #

služby

Poradenství

konzultace, rady, doporučení, …

250 Kč za konzultaci do 30 minut

dlouhodobé léčitelské a (nebo) duchovní vedení včetně magie

cena dohodou

výklad karet

500 Kč

Energie

Reiki léčení

uvolnění bloků v proudění čchi

očista včetně odstranění kleteb a magických útoků

harmonizace čaker

mentální léčení

400 Kč za seanci

Tvorba na míru

talisman

amulet

energetický obrázek

meditace

magický rituál

po 500 Kč

Bylinná směs

300 Kč

Komplexní léčebná kůra (byliny, akupresura, nerostná voda, aromaterapie, barvy,…)

800 Kč

Magický či meditační balíček (mandala, symbol, kámen, vůně, barvy,… kombinace energií pro dosažení vašeho cíle) více zde

950 – 1500 Kč

služby

Něco navíc pro nadšence

Výuka magie – co očekávat

Provedu Vás základy magie, naučím Vás připravovat a provádět vlastní kouzla a rituály, rozumět vztahu magie a přírody. Díky tomu začnete vnímat přírodu jako svého spojence. Uvidíte ji nově, „duchovníma“ očima.

Osvojíte si běžné magické postupy, jako je použití symbolů, výroba osobních symbolů, práce s runami, výroba amuletů a talismanů, použití analogií (barev, vůní, nerostů, bylin), práce s magickými svícemi, tvorba zaklínadel a magických formulí, ochranné postupy, prostředky a rituály a mnoho dalšího.

Seznámím Vás s charakterem čtyř živlů, sedmi hlavních čaker, znamení zvěrokruhu a planet a možnostmi, jak pracovat s jejich energiemi v magii, meditacích a léčitelství.

Utřídíte si znalosti duchovních disciplín a naučíte se kriticky myslet ve věcech magie a esoteriky, rozlišit pravdu a mýtus, rozpoznat bludy, kterých je v této oblasti požehnaně.

Naučíte se nejen magii, ale také lépe poznáte sami sebe, své silné a slabé stránky, svůj potenciál a priority.

služby

Výuka léčitelství – co očekávat

 • Seznámíte se s čakrami a meridiány.
 • Naučíte se používat akupresuru a reflexní terapii.
 • Nahlédnete do voňavého světa aromaterapie.
 • Naučíte se znát léčivé byliny, zpracovávat je do lékových forem a vytvářet bylinné směsi.
 • Seznámíte se s metodami jemně vibrační terapie a s podstatou jejich působení.
 • Vyzkoušíte si léčení barvami, výrobu nerostných esencí, muzikoterapii.
 • Připravíte si vlastní léčebné meditace.
 • Odhalíte energie živlů a jejich léčebnou sílu.

služby

Výuka práce s kyvadlem – co očekávat

Tento kurz je krátkodobý. Dělí se na dvě etapy. První je zvládnutí samotné práce s kyvadlem. Druhou je tvorba tabulek pro kyvadlo a jejich používání.

 • Naučíte se kyvadlo správně držet.
 • Zjistíte, jak vám odpovídá na otázky ano-ne.
 • Vyzkoušíte si, jak ho použít k sestavování bylinných směsí.
 • Získáte dovednost rozhodnout pomocí kyvadla o vhodnosti či nevhodnosti bylin, bylinných prostředků či doplňků stravy pro váš organismus.
 • Naučíte se vytvářet pracovní tabulky pro kyvadlo a jejich kaskádové používání.
 • Vyzkoušíte si použití kyvadla při divinaci nebo k sestavení magického rituálu.

služby

Meditační, magické a léčitelské balíčky

Klíče k Vašim přáním

Každý magický či léčitelský balíček je jedinečný, rukou psaný a kreslený originál, který je k dispozici pouze v jediném exempláři.

Co v balíčku najdete

nerost ~ symbol ~ mandala ~ popis rituálu

služby, magické balíčky

Nerost

Základem každého balíčku je nerost jakožto vysoko vibrační prostředek vybraný a přizpůsobený přesně na míru k dosažení konkrétního cíle.

Při úpravě (programování) kamínku pracuji s jeho základními vlastnostmi společnými pro všechny nerosty stejného druhu a zároveň také s individualitou každého jednotlivého kamene. Zjistím, které jeho energie (možnosti) lze posílit nebo probudit, jaké energie je možné přidat a přesně tak zacílit jeho působení.

Co je v tomto procesu důležité
 • Původní vlastní energie kamene není nikdy narušena
 • Energie nerostu je posílena nebo doplněna
 • Jeho přirozený potenciál je uvolněn, aby mohl být využit pro léčebný nebo magický účel.

služby,magické balíčky

Symbol

Když je kamínek naprogramovaný, žádám o vizi korespondujícího symbolu. Symbol nakreslím a aktivuji duchovním zrakem. Do balíčku ho přidávám na samostatné kartě, takže ho můžete používat rozmanitými způsoby. Je především určený k použití v magickém rituálu, ale můžete ho používat i jinak. Například nosit u sebe jako amulet, překreslovat na svíčky, nechat si ho vyrobit jako přívěsek, vyrobit si z něj vlastní amulet ze dřeva nebo z kamene,… Fantazii se meze nekladou. Při překreslování nebo jiném kopírování symbolu už není nutná další aktivace.

služby,magické balíčky

Energetický obrázek

Jde o energetický zářič typu mandaly. Jeho podobu sestavuji za pomoci meditací. Skládá se z více energetických vrstev, které se v mandale projevují symbolikou. Jednotlivé vrstvy se vzájemně podporují a společně vytvářejí vibraci rezonující s nerostem i symbolem. I mandalu vkládám do balíčku na samostatné kartě, takže je možno používat ji i mimo magický rituál.

To jsou celkem tři vysoko vibrační prostředky, které jsou určené k použití v jediném magickém rituálu. Kdo se věnuje magii, ví, že použitím více různých analogických prostředků se jejich vliv nesčítá, ale násobí.

Když tedy použijete mandalu, symbol a kámen společně v rituálu, získáte tak ohromné množství přesně té energie, kterou k dosažení magického záměru potřebujete.

služby, magické balíčky

Popis rituálu

Poslední, ale neméně důležitou součástí magického balíčku je sešitek s návodem na přípravu a provedení rituálu. Najdete v něm další analogické prostředky, které můžete použít, jako jsou byliny, vůně, barvy, svíčky a podobně. Určuji pro Vás i časové analogie, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, kdy je nejlepší rituál uskutečnit.

Součástí je také zaklínadlo, které vyjadřuje podstatu záměru. Pomocí slov provazujete všechny energie kouzla dohromady a směrujete je k dosažení cíle.

Dále si tu můžete přečíst postup provedení rituálu krok za krokem. Při psaní této části předpokládám u čtenáře alespoň základní znalosti magické práce. Ale neděste se, cokoli Vám nebude jasné, najdete vysvětlené na těchto stránkách. Takže například když uvádím jako první bod rituálu otevření kruhu, a Vy nevíte, jak na to, mrknete tady na stránku Oltář a kruh, kde se dočtete všechno potřebné. A pochopitelně se na mě můžete kdykoli obrátit s dotazem.

služby
Více o analogických vazbách, práci se symboly a magických rituálech se dočtete v UČEBNICI MAGIE
Updated: 17.8.2020 — 15:50